کد خبر: 809

تاریخ انتشار: خرداد ۲۰, ۱۴۰۲

بازگشت قهرمان پرافتخار آسیا به استان

به گزارش پایگاه خبری سی سخت دنا: با پایان یافتن مسابقات قهرمانی دو و میدانی در کره جنوبی قهرمانان رشته های مختلف این دوره از مسابقات  قهرمانی آسیا به کشور و استان خود باز گشتند. محمد رضا ضیایی که پارسال در رده نوجوانان مقام اول آسیا در ماده پرتاب دیسک را کسب کرده بود ،امسال […]

به گزارش پایگاه خبری سی سخت دنا: با پایان یافتن مسابقات قهرمانی دو و میدانی در کره جنوبی قهرمانان رشته های مختلف این دوره از مسابقات  قهرمانی آسیا به کشور و استان خود باز گشتند.
محمد رضا ضیایی که پارسال در رده نوجوانان مقام اول آسیا در ماده پرتاب دیسک را کسب کرده بود ،امسال در رده جوانان به مقام سوم آسیا در همین ماده دست یافت و عصر شنبه۲۰خرداد با حضور و استقبال دوستان و همشهریان در میدان کوثر سی سخت به زادگاه خویش بازگشت.
محمدرضا ضیایی که از جوانان پرافتخار و توانمند ایران و از امیدهای حضور المپیک پاریس می باشد در بدو ورود به زادگاه خویش ،سی سخت گفت: خوشحالم که با دعای پدر و مادرم و دوستان و همشهریان با دست پر از این مسابقات که سطح بسیار بالایی داشت ، به وطنم برگردم  و علی رغم تمامی بی مهری ها و کم کاری های اداری و مسئولین مرتبط ،اما با توکل به خدا و حمایت خانواده با هزینه شخصی و گرفتن وام از بانک و تلاش های طاقت فرسای پدر و مادرم به این دوره از مسابقات اعزام شدم تا برای شهر و دیار و کشورم کسب عنوان و اعتبار نمایم. ضیایی در ادامه گفت: نمیتوان توقع و رغبت از آحاد جامعه داشت که به سمت ورزش حرفه ای قدم بردارند اما مورد حمایت متولیان امر قرار نگیرند.

ضیایی با تشکر از تمامی مردمی که برای استقبال از وی آمده بودند گفت: نگاه مهربانانه ، دعاها و گفتارهای انگیزشی همشهریان هر سختی را آسان می نماید و بی توجهی ها و سختی ها و نادیدنی ها را هموار می نماید و امیدوارم روزی شاهد رونق بیش از پیش فرهنگ حمایت از  ورزش و سلامتی در بین آحاد ،خصوصا مسئولین باشیم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • ...

    تاریخ : 20 - خرداد - 1402

    بهترین سایت خبری

    پاسخ

ارسال دیدگاه