کد خبر: 775

تاریخ انتشار: خرداد ۱۸, ۱۴۰۲

پاسداشت زرگر ، توسط اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همکاری بسیج رسانه مراسم پاسداشت زنده یاد منصور زرگر ،خبرنگار متوفی ایرنا در مسجد حضرت اباالفضل ع یاسوج برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری سی سخت دنا: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار توانمند ایرنا روانشاد منصور زرگر با حضور خانواده آن مرحوم ، اصحاب […]

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همکاری بسیج رسانه مراسم پاسداشت زنده یاد منصور زرگر ،خبرنگار متوفی ایرنا در مسجد حضرت اباالفضل ع یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سی سخت دنا: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار توانمند ایرنا روانشاد منصور زرگر با حضور خانواده آن مرحوم ، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و مدیران ارشد استان ، فعالان سیاسی،نظامی، امنیتی ، رسانه ای، نخبگان ،علما ،ادبا و صلحا و معتمدین اجتماعی در مسجد اباالفضل ع یاسوج برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با گرامیداشت یاد و نام مرحوم منصور زرگر گفت: روانشاد زرگر فردی سالم و صادق بود که بدور از حاشیه و منیت به فکر انتقال اخبار صحیح و عاری از دروغ و درشت نمایی به جامعه بود و رسالت خبری خود را به هیچ چیزی که فریب و دروغ به آن آغشته بود ،نفروخت. امین درخشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خبرنگاران استان در سخت ترین شرایط کاری و اقتصادی یکی از پرمخاطره ترین و سخت ترین کارهای اجتماعی را بعهده دارند و بخش زیادی از پیشرفت ها و نارسایی ها ، ناشی از تلاش این عزیزان در ترسیم فضای واقعی جامعه به مردم و مسئولین است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حمایت همه جانبه از اهالی رسانه اشاره کرد و گفت: صندوق اعتباری هنر و هنر کارت و ارائه تسهیلات توسط صندوق اعتباری هنر و معرفی خبرنگاران به اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی جهت دریافت تسهیلات ، بخشی از حمایت های فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرنگاران است و امید است که تمامی ادارات کل و شهرستانها با گماردن خبرنگاران در روابط عمومی های خود ،زمینه اطلاع رسانی ،صریح ،سالم و به روز و کارآمد را فراهم نمایند.
سرهنگ رضایی ،مسئول بسیج رسانه استان نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و نام بسیجی مظلوم ،منصور زرگر ،وی را فردی کاربلد و توانمند دانست که در عرصه خبر ، بسیار ساعی و سالم بود. رضایی با تشکر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،این مراسم را نشانی از قدرشناسی مدیران فرهنگ و هنر استان ،نسبت به خدمتگزاران عرصه خبر دانست و اظهار امیدواری کرد شاهد حمایت های بیشتر نسبت به قشر سختکوش اما بی ادعای خبرنگار و رسانه توسط همه مسئولین خصوصا مدیران ارشد استان باشیم.

لازم به ذکر است مرحوم منصور زرگر مدتی پیش بر اثر سانحه تصادف در بلوار ارم یاسوج به دیار باقی شتافت و در روستای کریک شهرستان دنا در جوار امامزاده شاه عسکر( ع) به خاک سپرده شد.

 

 

 

 

   

ارسال دیدگاه