کد خبر: 1316

تاریخ انتشار: مهر ۲۶, ۱۴۰۲

فریاد حمایت دنانشینان از غزه مظلوم

مرد و زن آزاده و عزادار دنا از طیف ها و گروههای مختلف در مسجد جامع سی سخت گرد هم آمدند و فریاد حمایت از مسلمانان بی دفاع غزه و فلسطین مظلوم را سر دادند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی سی سخت دنا “حجه الاسلام واهبی زاده در این مراسم که برای محکومیت اعمال ددمنشانه اسرائیل در پی حمله بی رحمانه به فلسطین اشغالی بعد از اقامه نماز ظهر و عصر  برگزار شد گفت: دنیا در محکومیت اسرائیل به پا خواسته است و همه دیده اند که اگر دولتهایشان تابع امریکاست ، حقوق بشر آمریکایی  به چه معناست. رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دنا در ادامه گفت: آیات و روایات متعدد قرآنی و دینی حکایت از نابودی ظالمان و ستمگران در زمین دارد و بجای مستکبران مومنان و مظلومان زمام امور جامعه را به دست می گیرند و این خواست و مشیت الهی است وآنهاکورخوانده اند که بتوانند جلوی خدا خاکریز بزنند و بی شک همه آنها نابود می شوند .
امام جمعه سی سخت در ادامه گفت وعده های صادق خدا در قرآن آمده  است که طلم و جور نابود می گردد و این وعده صادق الهی است. واهبی زاده بر لزوم انزجار از اسرائیل و اذباب آنها گفت : گرچه ما در مسافتی بسیار دور از آنها که در میدان جنگ هستند قرار داریم اما  اعلام تولی و تبری وظیفه همه ماهاست و همه ما می باید برائت خود را از،این رژیم جعلی و همدستانش در دنیا اعلام بداریم.

پس از پایان سخنرانی حجه الاسلام واهبی زاده و مداحی ذاکر اهل بیت ع  ، حاضران در بیرون از مسجد جامع سی سخت  اجتماع کردند و با شعارهای خود نفرت خود را از این اقدام صهیونیستی در حمله به مردم بی دفاع غزه و خصوصا حمله راکتی به بیمارستان این شهر و شهادت قریب به ۵۰۰ نفر بیمار و مجروح را  اعلام نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه