کد خبر: 585

تاریخ انتشار: فروردین ۲۲, ۱۴۰۲

بازگشایی جاده برگشت کوه‌گل سی‌سخت/هشدار دادستان در خصوص هرگونه کم کاری

به گزارش خبرگزاری فارس از سی سخت، با پیگیری فرماندار و دادستان دنا و با همکاری شهرداری سی سخت، جاده برگشت منطقه گردشگری کوه گل باز گشایی شد. درخشان زاده فرمانداردنا درگفت وگو با فارس گفت: جاده برگشت منطقه گردشگری کوه گل مشرف به چشمه میشی که در بارندگی های اخیر دچار ریزش شدید و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از سی سخت، با پیگیری فرماندار و دادستان دنا و با همکاری شهرداری سی سخت، جاده برگشت منطقه گردشگری کوه گل باز گشایی شد.

درخشان زاده فرمانداردنا درگفت وگو با فارس گفت: جاده برگشت منطقه گردشگری کوه گل مشرف به چشمه میشی که در بارندگی های اخیر دچار ریزش شدید و باعث رنجش گردشگران و مسافران شده بود امروز با همکاری شهرداری سی سخت با فرستادن یک دستگاه لودر پاکسازی و بازگشایی شد.

فرماندار دنا اظهار داشت: شهرداری سی سخت در مدت دو ماه اخیر موفق عمل کرده است و علاوه بر وظیفه خود در بسیاری از موارد هم جهت رفاه حال مردم پیش قدم بوده است و خدمات قابل توجهی ارائه داده است.

افشین دادستان دنا با حضور در محل ریزش سنگ در جاده گردشگری کوه گل گفت: شهر توریستی سی سخت به عنوان قطب گردشگری استان لازمه آن فراهم کردن زیر ساخت ها و دیگر امکانات گردشگری است که متاسفانه این اصل در سال های گذشته به بادفراموشی سپرده شد و باعث نارضایتی عموم مسافران و گردشگران شده که این مهم زیبنده یک شهر توریستی نیست.

دادستان دنا اظهار داشت: از این به بعد هیچ قصوری در بحث کم کاری در رابطه با چنین موضوعاتی پذیرفته نیست و کسانی که به هر نحوی کم کاری کنند یا ترک فعل کنند قطعا از دید دستگاه قضایی به دور نخواهند بود و برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه